Skip to Content

Know-How

Podobně jako jiné firmy, i My si nejvíce ceníme našeho vlastního Know-How. Snažíme se ale odlišovat naším přístupem k řešení technických problémů. V mnoha případech totiž není rutinní přístup k řešení nejrůznějších úloh tím nejlepším způsobem, i když na první pohled se konzervativní postoj může jevit jako nejsnazší cesta.
My věříme, že investice do nových, někdy i netradičních postupů, je správnou cestou k dlouhodobému rozvoji naší firmy. A protože právě firemní Know-How by mělo být jedním z hlavních kritérií při volbě vhodného dodavatele, chceme nastínit naše možnosti na tomto webu.
 

Knihovna pro tvorbu grafického rozhraní (embedded GUI library)

V současné době existuje mnoho open-source i komerčních nástrojů pro tvorbu kvalitních grafických rozhraní (Graphic User Interface). Problematické je ale jejich nasazení na levnější zařízení s méně výkonným procesorem a omezenou pamětí. Pro aplikace, jako jsou např. regulátory topení, větrání, žaluzií apod., jsou díky svým nárokům na HW tyto GUI toolkity prakticky nepoužitelné. Právě pro tento druh aplikací jsme proto vyvinuli vlastní GUI knihovny. I přes malé nároky na HW je možné dosáhnout velmi intuitivního ovládání a dodat výrobkům profesionální vzhled.
 

Inteligentní jednotky pro řízení klimatu (topení, chlazení, větrání atd.)

Naše firma má bohaté zkušenosti s návrhem a realizací speciálních řídicích jednotek pro nejrůznější aplikace v oblasti řízení klimatu. Především se jedná o jednotky pro řízené rekuperační větrání obytných prostor a řízení teploty a vlhkosti v zimních zahradách, sklenících apod. Nejsme výrobci komponent, jako jsou ventilátory, výměníky tepla apod., jsme ale schopni nabídnout pro tyto systémy zákaznickou regulaci. Vzhledem k rozdílným požadavkům se nesnažíme nabízet přímo koncové produkty, místo toho nabízíme úpravu našich jednotek (případně návrh nových) přesně dle požadavků zákazníka.

 Ukázka jednotek pro řízení klimatu